Hakkımızda

BİZİM HİKAYEMİZ

Estera Gelinlik
Bir Dünya Markası

Estera Gelinlik ,  çok daha havalı olabileceği konseptinden doğdu. Şirket 2015 yılında kurulduğunda, fotoğrafçıların, planlamacıların, çiçekçilerin ve moda tasarımcılarının işleri farklı şekilde yapan yaratıcı bir yükselişi vardı. Düğünlerde bir değişiklik oluyordu ve gelinler, düğün günleri için daha özgün ve GERÇEK bir şeyler arıyorlardı.
Bu yüzden tasarımcılarından bazılarını Estera Gelinlik ‘den hemen topladık ve Nisan 2015’da Yozgat şehir evinde bir butik açtık. Eve hoş geldin Güzel Gelin! Satış stilistleri yargılayıcı değil eğlenceliydi. Elbiseler hazırlandı, üretilmedi. Ve dekor ağır değildi, hafif yürekliydi. Bu benzersiz stil, gelin alışverişinin ne olabileceği konusunda yeni standardı belirledi!

Sizinle tanışmak ve sizi baştan çıkarıcı bir elbiseye bağlamak için sabırsızlanıyoruz.
Gelin bizi görün ve hikayenizi anlatın.

Neler yapıyoruz

Gelinlik Sektörü

Şeffaflığı

Tasarımcılar &
Tasarım

Moda dünyasında iki farklı iş modu vardır: bir markayı yönetmek ve kişisel bir etiket işletmek. Bir markanın yönetimi genellikle kar amacı güden tescilli bir şirkete aitken, kişisel bir etiket ölçek olarak çok daha küçüktür ve kârdan ziyade moda tarafından yönlendirilir

Üretim
Tedarik Zinciri

Günümüz piyasasında iki ana moda modu vardır: haute couture ve hazır giyim. Haute couture, bir tasarımcının özel olarak uygun kıyafet tasarımını ifade eder. Her ürünün başından sonuna kadar elle inşa edildiği yüksek moda. 

Yaratma &
Zanaatkarlık

Gelinlerin eşsiz güzelliklerini göz alıcı ama rahat bir şekilde güvenle sunabilmeleri gerektiğine inanıyoruz. Terzilik, montaj, giyinme ve renk seçimindeki zengin deneyimlerimizle desteklenen kendi kişiselleştirilmiş sipariş hizmetinizde size el ele vereceğiz. 

Mutluluk
Ortaklığı

Aşka tanık olarak, kendinden emin her tatlı gülümsemenin arkasında kararlı sevgi ve derin bağlılık olduğuna inanıyoruz. Aşkın muhteşem neşesini hak ettiğinizi biliyoruz ve dünyanın en değerli mutluluğu olan sevgiyi herkesin hak ettiğine inanıyoruz.

X